Obecní teploměr

Ostatní

logo Tržnice hradeckého venkova
logo GS Soft - Gstarcad - Cad program

Upozornění

Vybrané plochy v obci jsou monitorovány kamerovým systémem

Přihlášení

1. Memoriál Miroslava Pekárka, Březhrad 3. dubna 2004

V sobotu dne 3.4.2004 proběhl v Březhradě 1.ročník Memoriálu Miroslava Pekárka. Soutěže v požárním útoku dle pravidel požárního sportu se zúčastnilo 27 družstev. Z toho 11 družstev žáků, 14 můžů a 2 družstva žen.

V kategorii starších žáků se na 1.místě umístilo domácí družstvo A z Březhradu, na 2.místě družstvo B a 3. děti z Čeperky.

V kategorii žen byly bohužel pouze 2 družstva žen a to obě z Březhradu. Uspěšnější byly "maminky" tudíž družstvo A.

V kategorii můžů se na 1.místě umístilo družstvo ze Sloupna s časem 25,97s na 2.místě Humburky s časem 27,85 a na 3.místě Malšová Lhota s časem 28,35s. Naše družstvo bylo bohužel diskvalifikováno a to z důvodu odepnutí a následné upadnutí přilby jednomu z členů soutěžního družstva. I přes případnou klasifikaci, tak by výkon nebyl zrovna úspěšný s časem 45,65 by to bylo 11.místo. Domací Březhrad B se umístil na 10. místě s časem 45,35 a Březhrad A na 12.místě s časem 72,68 s.

Samozřejmě je to jenom soutěž a tak jsme byli rádi, že jsme se opět sešli se starými kamarády. Sluničko krásně svítilo celý den, nikomu se nic nestalo a tak co víc si přát. Organizace byla perfektní. Opravdu krásné sobotní odpoledne okem hasiče. Pokud příští rok bude Memoriál Miroslava Pekárka opět s radostí se ho zúčastníme.