Obecní teploměr

Ostatní

logo Tržnice hradeckého venkova
logo GS Soft - Gstarcad - Cad program

Upozornění

Vybrané plochy v obci jsou monitorovány kamerovým systémem

Přihlášení

Děti ráje - První český HIT muzikál !


Všichni jste srdečně zváni na představení pořádané v neděli 07.03.2010 od  15:00 hod v divadle GOJA Music Hall, Výstaviště, 170 00 Praha 7

VSTUPENKY je možno zakoupit u paní NOSKOVÉ, počet účastníků zájezdu je omezen místy k sezení v autobuse.

Odjezd na představení autobusem, stanoviště U Váhy na křižovatce v Urbanicích v neděli 07.03.2010 ve 12,30 hod !!!


Děti ráje

První český HIT muzikál !

Kamarádi do deště se vrací jako DĚTI RÁJE !!!

Účinkují:  Sagvan Tofi, Lukáš Vaculík, Braňo Polák, Martin Zounar, Michael Foret, Michaela Nosková, Bořek Slezáček, Šárka Marková, Jan Kříž, František Pytloun, Tomáš Löbl, Petr Poláček, Tereza Aster Vágnerová, Michaela Sejnová, Petra Doležalová, Genny Ciatti, Hana Kubinová, Martina Cerhová, Monika Kubínová, Lucie Pospíšilová, Soňa Pínová, Martin Bačkovský, Jan Hönig, Marie Horváthová, Barbora Rajnišová, Patrick Plešingr, Peter Veslár, Rudolf Mašata, Josef Havrda, Zdeněk Roza, Jaroslav Klein, Josef Štágr, Jaroslav Nicolas Milíček, Robert Hlavatý, Roman Duda, Vít Bečvář, Kateřina Huková, Marek Kašparovský, Ondřej Havel, Hedvika Dolejšová, Radek Fišer, Věra Vodičková, David Maule, Milan Františák, Michaela Novotná, Martina Fantová, Zdeňka Pijanová, Lenka Hrabovská, David Bouša, Radim Pátek

Autoři:     Sagvan Tofi, Michal David

Režie:      Petr Novotný, renomovaný muzikálový režisér, jehož inscenace se staly legendami.

Příběh:
Parta maturantů, na konci 80. Let, tráví svůj volný čas po diskotékách, kterým kralují velcí frajeři – "dýžejové" Tom a Stanley. Jen romantik Michal, který píše básničky a skládá písničky, se kolektivu vymyká a je terčem jejich posměchu. Michalovu lásku ke spolužačce Evě překazí intriky její kamarádky. Po dvaceti letech se Eva znovu setkává se svou první velkou láskou Michalem a nekonečný milostný příběh se vrací v podobě sblížení její dcery Báry a Michalova syna Mickeyho.

Důvěrně je znáte. Buď to byly písničky vašeho mládí, nebo mládí vašich dětí či rodičů. Nestárnou, jsou tady pořád. Možná vás i štvou, ale určitě je zbožňuje někdo, koho znáte. Samy si říkaly o muzikál. Tak jsme to zkusili!

Písničky Františka Janečka, Michala Davida, Zdeňka Bartáka a skupiny Kroky hrají v muzikálu Sagvana Tofiho hlavní roli.
Možná je tenhle příběh, který začal na diskotéce v 80. letech i vaším příběhem. Trocha romantiky, maličko nostalgie, humor, zábava, ale i nadhled. Mládí bez ohledu na to, kolik vám dneska je.
Čas na blbnutí je vždycky, zvlášť když k tomu hrají Decibely lásky, Poupata, Nonstop, Největší z nálezů a ztrát, Pár přátel, Každý mi Tě lásko závidí a další ze třiceti legendárních písní.

Příjemnou zábavu.