Urbanice
18.5 °C
Dnes je Sobota
13. 07. 202408:47
28. týden

Tvorba webu

Obsah 60% Funkce 95%

Ověřování listin a podpisů

na obecním úřadě (i po tel. domluvě mimo úř. dobu)

Rozšíření dětského hřiště v Urbanicích

nadace-cez.png (9 KB)
Název projektu:

Rozšíření dětského hřiště v Urbanicích (PR20–1159)

Cíl projektu:

Doplnění herních prvků na stávající hřiště.

Obsah projektu:

Ke stávajícímu dětskému hřišti budou doplněny další herní prvky, které zajistí sportovní a herní vyžití dětí a mládeže všech věkových skupin. Zabezpečením hřiště (oplocením a vybudováním osvětlení) se zajistí vyšší bezpečnost dětí. Doplnění herních prvků bude sloužit zejména dětem a mládeži při volnočasových aktivitách. Současně instalace herních prvků na hřišti podpoří zdravý pohyb mládeže na čerstvém vzduchu a vytáhne je z virtuálního světa dnešní doby.

Popis realizace

Realizace projektu probíhala od května do prosince roku 2020. Vlastní práce byly vedeny místostarostou obce p. Ladislavem Štočkem. Většina stavebních prací byla provedena svépomocí, část prací potom dodavatelsky (základy). Práce byly zdržovány nepříznivými okolnostmi, které zapříčinila epidemie COVID-19. Nicméně projekt se podařilo dokončit v rámci harmonogramu.

Přínos

Ke stávajícímu dětskému hřišti byly doplněny další herní prvky, které zajistí sportovní a herní vyžití dětí a mládeže všech věkových skupin. Zabezpečením hřiště (vybudováním osvětlení) se zajistila vyšší bezpečnost dětí. Instalace herních prvků na hřišti podpořila zdravý pohyb mládeže na čerstvém vzduchu.

Náklady projektu

Výše dotace: 150 000 Kč (bez určení podílu)

Celkové náklady: 159 343 Kč

Datum realizace

leden – prosinec 2020

Stav projektu:

Projekt dokončen, vyúčtován

Přílohy
Publicita.pdf 246.23 kB
Štítky:
Dotace, Nadace ČEZ
  Prosím čekejte...